Jaki transport publiczny – badania marketingowe wśród mieszkańców Sopotu

Autobus komunikacji miejskiej na przystanku
Fot. Fotobank.PL/UMS

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej od 18 kwietnia do 31 maja 2018 r. będzie realizował w Sopocie badania marketingowe preferencji i zachowań komunikacyjnych mieszkańców. Na zlecenie MZKZG badanie przeprowadzi konsorcjum firm: Danae i Realizacja.

Udział mieszkańców w wywiadzie pozwoli na uzyskanie informacji o popycie na usługi komunikacji miejskiej, systemie transportowym miasta oraz o ewentualnych zmianach, które mogą usprawnić funkcjonowanie transportu publicznego.

Do badań zostało wylosowanych 850 osób mieszkających w Sopocie, które korzystają z transportu zbiorowego, poruszają się pieszo, jeżdżą rowerem i samochodami osobowymi.

Badanie ma charakter anonimowy, a wyniki zostaną przedstawione wyłącznie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

W przypadku pytań dotyczących badania prosimy o kontakt z Metropolitalnym Związkiem Komunikacyjnym Zatoki Gdańskiej (nr telefonu: 58 342 25 00, adres e-mail: sekretariat@mzkzg.org).

Będziemy wdzięczni, jeżeli wezmą Państwo udział w badaniu, którego wyniki zostaną wykorzystane do kształtowania systemu transportowego, w szczególności sopockiej komunikacji miejskiej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...