Przebudowa ulicy Parkowej – zapraszamy na spotkanie

Collage ul. Parkowej
Collage: materiały promocyjne

Miasto rozpoczęło prace nad przebudową ulicy Parkowej oraz jej przecznic. Głównym celem remontu jest uzbrojenie terenu w sieci kanalizacyjne i wodociągowe. Przy okazji przebudowy można przekształcić wygląd samych ulic i chodników w bardziej przyjazne pieszym. Aby wygląd ulic po remoncie odzwierciedlał oczekiwania mieszkańców, planowane są konsultacje społeczne, które przeprowadzi zespół pracujący nad Strategią Zrównoważonej Mobilności dla Sopotu.

Spotkanie konsultacyjne połączone z warsztatami odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia o godz. 17.00 do ogrodu Muzeum Sopotu. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich mieszkańców, w szczególności okolic ulicy Parkowej, kwartału ograniczonego ulicami: Grunwaldzką, ks. Kordeckiego i Kilińskiego.

W czasie spotkania zostaną przedstawione mieszkańcom wstępne wizje ulic, na których komfortowi i bezpieczeństwu przebywania i ruchu pieszych będzie nadany najwyższy priorytet.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...