Rejs Alfem atrakcją Dni Otwartych Funduszy Europejskich [AKTUALIZACJA]

S/Y Alf w przystani jachtowej przy molo
fot. Fotobank.PL.UMS

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. Beneficjenci funduszy europejskich już po raz piąty otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, bezpłatne wejścia lub prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. W tym roku sopocką atrakcją 12 i 13 maja będą bezpłatne rejsy dwumasztowym S/Y Alf.

 UWAGA! Wszystkie miejsca zostały juz zarezerwowane! Zapraszamy za rok!

W Sopocie zapraszamy na molo z przystanią jachtową, które skorzystało ze środków europejskich z Programu Operacyjnego RPO WP 2007-2013. Dzięki wsparciu funduszy europejskich powstała przystań jachtowa przy głowicy mola.

W tym roku dzięki DOFE można przeżyć niezwykłą morską przygodę! W sobotę i niedzielę, 12 i 13 maja, w godz. 11.00-15.00 zapraszamy na 5 bezpłatnych 40-minutowych rejsów po Zatoce Gdańskiej jachtem Alf, z przystani jachtowej przy molo w Sopocie.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...