Aktywna Niedziela w ERGO

Osoby ćwiczące na hali ERGO ARENA
Fot. Fotobank.PL/UMS

„Pomorskie dla Zdrowia” – pod takim hasłem odbędzie się kolejna Aktywna Niedziela w ERGO ARENIE. Już 24 czerwca w godz. 11.00-17.00 zapraszamy przed gdańsko-sopocką halę (plac Dwóch Miast) na rodzinny festyn, gdzie czekać będą lekarze specjaliści, profilaktycy, trenerzy, sportowcy oraz psychologowie.

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na sprzęt rehabilitacyjny dla małych pacjentów Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie.

W trakcie festynu w trzech strefach – zdrowia, sportu i relaksu – o kondycję i dobre samopoczucie odwiedzających zadbają eksperci. Będzie możliwość porozmawiania z onkologiem, reumatologiem, ortopedą; uczestników rozrusza zumba, joga i fitness, w programie także degustacja zdrowych soków, spotkanie przy planszówkach i trening umysłu!

Udział we wszystkich konsultacjach, badaniach i zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie ERGO ARENY

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...