Superprodukcja teatru BOTO

Aktorzy na scenie podczas spektaklu
Fot. Fotobank.PL/UMS

„Wróżka z kranu” w reżyserii Michała Derlatki, czyli kuchenny wodewil patologiczny w pięciu aktach, to profesjonalna choreografia, rozbudowana scenografia, fascynujące światła i feeria barw. Najbliższy spektakl odbędzie się 17 czerwca, o godz. 20.00.

„Szczęśliwa, skromna rodzina, normalni ludzie, normalne życie, a tu bach – taka kara Boska. Takie nieszczęście. Kto by się spodziewał? Tylko za jakie grzechy, pytam? Dlaczego akurat my?” – docieka rozgoryczony Albert A. (56 l.). Barbara A. (54 l.) dodaje: „Najpierw myślisz – taki dar losu. Takie szczęście. Taka okazja. Z dnia na dzień stajesz się kimś… A po paru dniach wszystko zaprzepaszczone… Wszystko. Tragedia… Koszmar. Po prostu koszmar… Dlaczego pytam? Dlaczego?” Albert i Barbara A. zgodzili się podzielić z Państwem swą tragiczną historią i opowiedzieć o przerażającym spotkaniu z wróżką z kranu. Warto ich posłuchać. Ku przestrodze.

Bilety: 40 zł (normalny), 35 zł (studenci, uczniowie, emeryci, dawcy krwi, z Kartą Sopocką, Kartą do Kultury), 25 zł (studenci kierunków związanych z teatrem).
 

Więcej na stronie: teatru BOTO

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...