Remonty i przebudowy dróg

sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 13 do 19 czerwca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1) Na ul. Haffnera kontynuowane będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu: ruch wahadłowy na odcinku ul. Haffnera  od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Sępią.

2) Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. W związku z pracami na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja obowiązuje jeden kierunek ruchu w stronę  ul. 3 Maja.

3) 12 i 13 czerwca prowadzone będą prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni na:

-  al. Niepodległości przed skrzyżowaniem z ul. Zamkowa Góra w kierunku Gdyni; prace prowadzone są przy zajęciu prawoskrętu w ul. Zamkowa Góra;

- al. Niepodległości przed skrzyżowaniem z ul. Zamkowa Góra w kierunku Gdańska; prace prowadzone będą przy zajęciu prawego pasa ruchu.

4) Od 13 czerwca planowane są prace związane z przycinką sanitarną drzew na:

- ul. Mickiewicza,

- ul. Andersa na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Paderewskiego.

Podczas prowadzenia prac możliwe będą czasowe zajęcia jezdni.

5) W dniach 14-17 czerwca odbędą się zawody Longines FEI Nations Cup Jumping of Poland Lotto CSIO. W związku z imprezą nastąpi całkowite zamknięcie ul. Klenczona oraz ul. Polnej na odcinku od ul. Głowackiego do ul. Klenczona.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...