Slow Fest – jedyny taki stół na molo

Czterej mężczyżni stoją przy stole zastawionym jedzeniem
Fot. materiały prasowe organizatora

Wszyscy smakosze, wielbiciele regionalnej kuchni, poszukiwacze dobrego smaku, chętni do wspólnego gotowania, a także wszyscy głodni i spragnieni powinni wybrać się na kolejną edycję festiwalu Slow Fest Sopot. Wielki bogato zastawiony stół stać będzie na molo 23 i 24 czerwca, w godz. 11.00-18.00.

Wspólne spotkania odbywają się już od sześciu lat. Festiwal stał się sławny w Polsce i za granicą. Co roku przybywają tłumy fanów z całej Europy, by delektować się smakiem, jaki niesie nasz region. To święto nas wszystkich, bowiem jedzenie i spotkanie się  przy stole jest codziennym, niezbędnym rytuałem naszego zycia. Dbajmy wspólnie o jego wysoką jakość.

Jak zwykle, jak co roku: spotkanie przy długim stole w pięknej scenerii sopockiego molo, super atmosfera na luzie, nietuzinkowe jedzenie na światowym poziomie, różnorodność smaków, szeroki przekrój oferty pomorskich restauracji, wspaniali kucharze, pasjonaci, artyści, warsztaty, wykłady, pokazy, degustacje, konkursy, strefa vege, strefa słodkie, strefa mięso/ryby, strefa chill out, strefa spacer, strefa Slow Food.

W tym roku dodatkowo po raz pierwszy jarmark produktów regionalnych. Będzie można zrobić zakupy. Ceny za porcje degustacyjne od zawsze 5 zł. Dodatkowa opłata za wstęp na molo (z wyjątkiem posiadaczy Karty Sopockiej).

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...