Remonty i przebudowy dróg

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 20 do 26 czerwca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Na ul. Haffnera nadal obowiązywać będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu: ruch wahadłowy na odcinku ul. Haffnera od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Sępią.

2. Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ul. Sobieskiego. W związku z pracami na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja obowiązuje jeden kierunek ruchu w stronę  ul. 3 Maja.

Od 25 czerwca planowane jest całkowite zamknięcie ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Książąt Pomorskich. Ponadto na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Chopina będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu w stronę ul. Chopina.

3. Od 21 czerwca rozpoczną się prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. Wprowadzone zostanie całkowite zamknięcie ul. Kolberga na wysokości tego skrzyżowania. Na czas zamknięcia wyznaczony zostanie objazd ul. Cieszyńskiego, w ciągu której usytuowane zostaną również tymczasowe przystanki komunikacji miejskiej.

4. Prowadzona będzie naprawa ubytków w nawierzchni jezdni na:

  • ul. Cieszyńskiego (19-20 czerwca),
  • ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Andersa w kierunku Gdańska.

Prace prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...