Remonty dróg w Sopocie

sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w od 27 czerwca do 3 lipca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Na ul. Haffnera kontynuowane będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu: ruch wahadłowy na odcinku ul. Haffnera  od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Sępią.

Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ul. Sobieskiego. W związku z pracami na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja obowiązuje jeden kierunek ruchu w stronę  ul. 3 Maja.

Kontynuowana będzie przebudowa skrzyżowania ulic Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. W związku z pracami kontynuowane jest całkowite zamknięcie ulicy Kolberga na wysokości  skrzyżowania. Na czas zamknięcia wyznaczony jest objazd ul. Cieszyńskiego, w ciągu której usytuowane są tymczasowe przystanki komunikacji miejskiej.

Prowadzona będzie naprawa ubytków w nawierzchni jezdni na ul. Kolberga. Prace prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

Od 25 do 29 czerwca 2018 r. na ul. Malczewskiego na wysokości Schroniska dla bezdomnych zwierząt rozpoczęto budowę chodnika. W związku z prowadzonymi pracami możliwe chwilowe, połówkowe zajęcie jezdni w kierunku al. Niepodległości.

27 czerwca 2018 r. w godz. 21.00-6.00 oraz 28 czerwca 2018 r. w godz. 22.00-6.00 będą prowadzone prace polegające na czyszczeniu tunelu w ciągu ul. Grunwaldzkiej pod ul. Bohaterów Monte Cassino. Podczas prac wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Planowane są prace związane z przycinką sanitarną drzew na ul. Andersa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Paderewskiego. Podczas prowadzenia prac możliwe będą czasowe połówkowe zajęcia jezdni.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...