Sopockie Domy Sąsiedzkie – wracamy po wakacjach

Logotyp sopockich domów sąsiedzkich
Fot. materiały prasowe

Pod koniec czerwca kończy się zimowo-wiosenna edycja zajęć prowadzonych w ramach projektu Sopockie Domy Sąsiedzkie. Program bezpłatnych wykładów i warsztatów organizowanych przez miasto Sopot po raz kolejny cieszył się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców.

W tej edycji uczestnicy mieli okazję spotkać się z m.in.: z dietetykiem, psychologiem oraz mogli skorzystać z zajęć ruchowych: „Zdrowy kręgosłup” czy „Mamo – przygotuj swoje ciało tanecznym krokiem na potkanie z latem”.

Podczas przerwy wakacyjnej stworzona zostanie oferta zajęć na okres jesienno-zimowy, który zastartuje już we wrześniu. Na początku września dostępne będą nowe ulotki z programem Sopockich Domów Sąsiedzkich.

Zachęcamy również wszystkich zainteresowanych uczestniczeniem w zajęciach do śledzenia strony: Sopockie Domy Sąsiedzkie na Facebooku, gdzie znaleźć można opisy dotychczasowych zajęć i fotorelacje ze spotkań. 

Szczegółowy harmonogram zajęć: Sopockie Domy Sąsiedzkie

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...