Osiecka po męsku i Krystyna Prońko

Krystyna Prońko
Krystyna Prońko. Fot. Natalia Oudin

Teatr Atelier zaprasza na początku lipca na dwa koncerty: 5 i 6 lipca, o godz. 18.00 i 21.00 wystąpi Marcin Januszkiewicz, a 7 i 8 lipca, o godz. 19.30 posłuchać będzie można Krystyny Prońko.

Koncert Marcina Januszkiewicza promuje solową płytę artysty „Osiecka po męsku”. Krążek wypełniony jest odważnymi, choć dalekimi od estetyki szoku, wersjami wielkich przebojów i piosenek mało znanych z twórczości największej poetki piosenki noszonej przez polską ziemię.

Największe hity i najpiękniejsze piosenki a wśród nich „Małe tęsknoty”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Biedna”, „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”, standardy jazzowe, takie jak: „Girl From Ipanema” czy „Autumn Leaves”, a także najnowsze piosenki artystki. To wszystko złoży się na spotkanie Krystyny Prońko z sopocką publicznością w Teatrze Atelier.

 

Więcej na: stronie Teatru Atelier

 

Krystyna Prońko. Fot. Natalia Oudin

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...