„Poniżej pasa” w Teatrze Atelier

Aktorzy grający w spektaklu
Fot. Piotr Dłubak

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej zaprasza od 11 do 15 lipca na spektakl „Poniżej pasa” w reż. André Hübner Ochodlo.

Do pracy w międzynarodowej firmie, gdzieś w dalekim kraju, przyjeżdża Dobek. Na miejscu poznaje swojego współlokatora Hanrahana, wymęczonego menedżera średniego szczebla oraz Merkina, szefa z obsesją na punkcie władzy. Wspólnie tworzą niezbyt lubiany dział audytorów. Wyizolowani od pozostałych pracowników, z dala od własnych rodzin, są zdani tylko na siebie. Jednak potrzeba przyjaźni zderza się z równie silną potrzebą konkurowania. Mężczyźni z podejrzliwością odbierają każdy ruch współtowarzyszy, na zmianę broniąc swego terytorium albo zawiązując sojusze.

Ich wspólne życie pełne jest niezdarności i komicznego „łapania za słówka”. Potrójna dawka testosteronu i tupeciarska walka o pozycję w pracy dostarczy widzom rozrywki i skłoni do refleksji nad samotnością i międzyludzkimi relacjami.

„Poniżej pasa”

  • 11-15 lipca, godz. 19.30 albo 20.00 (zależy od dnia)
  • bilety: 40 zł
  • występują: Adam Machalica, Michał Kula, Waldemar Cudzik
  • Teatr Atelier
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...