Flyball - psie zawody na Hipodromie

Chart w skoku
Fot. materiały organizatora

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się Mistrzostwa Europy Flyball. Będzie to największe wydarzenie polskiego świata psich sportów tego roku. Flyball to niezwykle emocjonujący psi sport drużynowy. Wyścig z czasem, precyzja, emocje, współpraca i rywalizacja w jednym.

Podczas trzydniowych zawodów zmierzą się z sobą zawodnicy z 10 europejskich krajów.

Na trzech ringach będzie ścigało się ponad 60 drużyn, na które składać się będzie około 600 osób i 400 sportowych psów. Organizatorem zawodów jest klub Fractal Flyball Team, który w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy organizowanych w Belgii zdobył pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Europy którego będzie bronił w tym roku.

Przez cały czas trwania zawodów dostępne będą foodtracki, stoiska z psimi akcesoriami oraz atrakcje dla najmłodszych. Odbędzie się także otwarty turniej Kan-Jam oraz pokazy dogfrisbee. Impreza jest otwarta i niebiletowana dla wszystkich widzów.

Prezentacja drużyn odbędzie się w czwartek 23 sierpnia o godzinie 19:00, a od piątku 24 sierpnia od godziny 10:00 zaczną się pierwsze wyścigi.

Szczegóły na stronie organizatora.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...