Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 29 sierpnia do 4 września 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. Kontynuowane będzie całkowite zamknięcie ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Książąt Pomorskich do ul. 3 Maja. Na odcinku ul. Sobieskiego od ul. Książąt Pomorskich do ul. Chopina będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w kierunku ul. Chopina. 

Kontynuowana będzie przebudowa skrzyżowania ulic Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. W związku z pracami możliwe będą czasowe połówkowe zajęcia jezdni na ul. Cieszyńskiego w obrębie skrzyżowania.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.00-14.00, zamknięta będzie ul. Sępia na odcinku od ul. Haffnera do ul. Zamkowa Góra.

Kontynuowane będą prace w rejonie skrzyżowania ulic Wejherowska – Obodrzyców oraz Wejherowska – Kraszewskiego. Wprowadzona została następująca organizacja ruchu:

  • jeden kierunek ruchu na ul. Obodrzyców: od Łużyckiej do Wejherowskiej (dojazd do Brodwina przez Malczewskiego (preferowany) lub przez Wejherowską/Małopolską/Łużycką),
  • jeden kierunek na ul. Wejherowskiej (od targowiska do ul. Małopolskiej – wyjazd z ul. Wejherowskiej od ul. Mazowieckiej: przez ul. Małopolską i Łużycką, dalej ul. Obodrzyców/Wejherowską do  Niepodległości).

28 sierpnia, od północy do godz. 4.00 możliwe będą utrudnienia na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Malczewskiego oraz ul. Kraszewskiego z ul. Wejherowską związane z przekładaniem sieci teletechnicznej. 

Kontynuowana będzie naprawa ubytków w nawierzchni jezdni ul. Kujawskiej. Prace prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...