XIII Sopocka Integracyjna Giełda Pracy

grafika przedstawiająca uściski dłoni
Fot. materiały promocyjne

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji oraz Miasto Sopot zapraszają na XIII edycję wydarzenia promującego aktywizację zawodową. Sopocka Integracyjna Giełda Pracy (od bieżącego roku pod nową nazwą) odbędzie się 20 września 2018r., w godz. 10.00-13.00, w Sopotece – galerii kultury multimedialnej, ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum, II piętro.

Sopocka Integracyjna Giełda Pracy odbywa się nieprzerwanie od 2005 r. Jest odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących pracy, w tym nieaktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnością. To także wydarzenie dedykowane organizacjom, firmom, przedsiębiorcom poszukującym pracowników oraz instytucjom udzielającym wsparcia osobom zmagającym się trudnościami. Giełda Pracy stanowi również niepowtarzalną okazję do zaprezentowania dobrych praktyk reprezentowanych choćby przez podmioty ekonomii społecznej.

Uczestnictwo w Giełdzie to dobra okazja do przyjrzenia się bieżącej ofercie na lokalnym rynku pracy oraz możliwość zapoznania się z wymaganiami i działalnością potencjalnych pracodawców z różnych sektorów gospodarki Trójmiasta. Giełda Pracy to również szansa na spotkanie się firm z różnych sektorów gospodarki, okazja do konsultacji i wymiany doświadczeń, m.in. na temat korzyści płynących z zatrudnienia osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

W tegorocznej edycji Sopockiej Integracyjnej Giełdy Pracy zaprezentuje się ok. 15-20 wystawców. Obecność na Giełdzie przedstawicieli wielu podmiotów o różnych profilach działalności przyczyni się do wzrostu przedsiębiorczości sopocian oraz tworzenia społecznie odpowiedzialnego rynku zbytu i pracy.

XIII Sopocka Integracyjna Giełda Pracy skierowana jest do wszystkich osób poszukujących pracy, chcących zmiany swojej kariery zawodowej, jak również myślących o rozpoczęciu aktywizacji zawodowej. Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej Sopockiej Integracyjnej Giełdy Pracy oraz wydarzeniu na portalu społecznościom gdzie będą mogli się Państwo zapoznać się z wystawcami tegorocznej edycji Giełdy Pracy.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji, Urząd Miasta Sopotu

Partnerzy: Sopoteka – galeria kultury multimedialnej, Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych INTEGRALIA, Centrum INTEGRACJA Gdynia, Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Fundacja Niesiemy Pomoc, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Integracji Społecznej w Sopocie prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Gdańsku.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...