OSA. Festiwal muzyki elektronicznej i multimediów

Martin Messier „Field”
Martin Messier „Field”. Fot. materiały promocyjne organizatora

Open Source Art Festival to cykl koncertów zaawansowanej muzyki elektronicznej i projektów multimedialnych. Podczas trwającego trzy dni wydarzenia (21-23 września), wystąpią artyści z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, a także przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej. Koncerty i pokazy odbędą się w Państwowej Galerii Sztuki oraz w Klubie Sfinx 700.

Zaproszeni artyści zagrają koncerty, zaprezentują instalacje artystyczne, rzeźby interaktywne i pokazy audiowizualne. W ramach ósmej edycji najistotniejsza jest interakcja między człowiekiem, maszyną i naturą. Program wydarzenia dedykowany jest technologicznemu postępowi i pogłębiającej się alienacji między ludźmi. Program Open Source Art Festival 2018 powstawał w rytmie maszyny oraz bicia serca człowieka – to także motyw przewodni tegorocznej edycji Festiwalu. Szczegóły i opisy projektów na stronie Open Source Art Festival

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...