Filmowcy na sopockim molo

Kadr z planu filmu „Raz, jeszcze raz”
Fot. Piotr Wittman

Na molo i na plaży w pobliżu pomostu 24 września kręcone będą zdjęcia do filmu „Raz, jeszcze raz”. Od ok. godz. 19.00 do ok. godz. 23.00 nagrywane będą sceny pirotechniczne, więc w tym czasie mogą pojawić się odgłosy wystrzałów i wybuchów. Uspokajamy – to wszystko na potrzeby realizacji filmu.

Film „Raz, jeszcze raz” (reż. Paweł Czarzasty i Krzysztof Zbieranek) to komedia pomyłek, z dużą dawką humoru oraz akcji. Jednocześnie to sentymentalna opowieść o grupie przyjaciół, którzy dorastali w latach 90. w Trójmieście, stawiając wspólnie pierwsze kroki w dorosłość.

W filmie została opowiedziana historia chłopaków z Sopotu, którzy 20 lat temu byli paczką, mieli zespół muzyczny i kończyli szkołę średnią. W wyniku splotu różnych wydarzeń, paczka rozpadła się i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Bohaterów poznajemy gdy mają po 40 lat, mieszkają w różnych miastach, wykonują różne zawody. Po latach znów spotykają się w Sopocie...

W obsadzie filmu m.in. Bartek Kasprzykowski, Daniel Olbrychski, Arkadiusz Janiczek i Monika Miller

Więcej o filmie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...