Ulica Parkowa – prezentacja projektu koncepcyjnego

Wizualizacja ul. Parkowej w Sopocie
Wizualizacja: materiały promocyjne UMS

Miasto przygotowuje projekt rewitalizacji ul. Parkowej oraz ulic do niej prostopadłych. Przebudowa dotyczyć będzie zarówno sieci podziemnych, jak i wyglądu i zasad funkcjonowania samej ulicy.

Aby uzyskać nową jakość przestrzeni publicznej, do dyskusji zaproszono zarówno ekspertów od spraw mobilności, projektantów, architektów oraz przede wszystkim mieszkańców. Na spotkaniach w kwietniu i czerwcu mieszkańcy przekazali projektantom swoje uwagi do przedstawionej prezentacji.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Muzeum Sopotu 2 października, o godz. 17.00. Na spotkaniu przedstawiony zostanie projekt koncepcyjny, opracowany po konsultacjach z mieszkańcami. Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...