Sztafeta sopocian dla Niepodległej

Stadion SKLA
Fot. Fotobank.PL/UMS

Tegoroczna jesienna edycja Wielkiego Sąsiedzkiego Grillowania będzie nieco inna niż dotychczasowe. Tym razem 14 października, w ramach pikniku na Stadionie Leśnym, Sopocki Klub Lekkoatletyczny zaprasza mieszkańców Sopotu na bieg sztafetowy. W biegu pod hasłem „100 kilometrów w sztafecie na Niepodległej 100-lecie” wystartuje zespół złożony z minimum 250 uczestników.

Każdy z nich będzie miał do przebiegnięcia 400 metrów (250 x 400 m = 100 km) i po jednym okrążeniu stadionu przekaże pałeczkę następnemu. Mile widziane wszystkie pokolenia sopocian. Wiek uczestników, czas, z jakim przebiegną swoje kółko, styl, a nawet strój nie grają roli. Ważna jest integracja mieszkańców kurortu wokół idei, która przyświeca wydarzeniu – wspólnego upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zapisy prowadzone są na stronie Elektroniczne zapisy

Można też zapisać się w recepcji klubu lub bezpośrednio na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona do ok. 300 uczestników. Każdy z uczestniczących w biegu otrzyma pamiątkowy medal i dyplom.

Początek sztafety o godz. 9.00 na Stadionie Leśnym, przy ulicy Wybickiego 48 w Sopocie.

        

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...