Rajd Kobiet po włosku

Fot. materiały prasowe Automobilklubu Orski

Automobilklub Orski zaprasza na Rajd Kobiet Sopot 2018. Startuje już 13 października, tym razem we włoskiej odsłonie. Organizator zachęca do udziału i zabawy wszystkie aktywne Panie. Uwolnijcie temperamenty włoskie za kółkiem. Mile widziany włoski szyk.

Rajd Kobiet Sopot 2018 to rywalizacja i integracja w kobiecym gronie. To również nauka i promocja zasad bezpieczeństwa na drodze. Udział w imprezie, oprócz dobrej zabawy, sprzyja podnoszeniu umiejętności prowadzenia samochodu. Chodzi o to, by na przekór stereotypom pokazać, że kobiety są świetnymi kierowcami.

Uczestniczki Rajdu Kobiet Sopot 2018 spotykają się na starcie na sopockim molo o godz. 9.00 po uprzednim zgłoszeniu się (szczegóły strona Automobilklub Orski). Oprócz dobrego humoru mile widziany włoski szyk.

W programie zawodów aktywności pod ERGO ARENĄ, na sopockim molo oraz w Kart Center.

Na mecie na zwyciężczynie czekać będą puchary i atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną są bilety na koncert w ERGO ARENIE.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...