Przed nami Bieg Niepodległej

Nogi dwojga osób biegnących po plaży
Fot. Pixabay

Przyszła pora, by uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i 10 listopada wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie. Liczba uczestników na listach startowych szybko rośnie, można więc szykować się na jeden z najbardziej obleganych biegów patriotycznych w mieście.

Organizatorzy, The North Event i MOSiR Sopot, przygotowali dla uczestników 4,5 km po najbardziej reprezentatywnych terenach Sopotu, czyli po plaży i alejkach w centrum. Każdy z zawodników otrzyma biało-czerwoną opaskę na ramię i w patriotycznym duchu będzie celebrować narodowe Święto Niepodległości!

Zapisy na Bieg Niepodległej w Sopocie

W Sopocie pobiegniemy już 10 listopada, ten start nie będzie więc kolidował z innymi niepodległościowymi biegami.

Każdy z zawodników otrzyma medal na mecie, a najszybsi w open dodatkowo puchary.

Zostaną wyróżnione trzy strefy startowe:

  • biała – dla uczestników ubranych w białe stroje,
  • czerwona – dla uczestników obrane w czerwone stroje,
  • mieszana – dla uczestników ubranych dowolnie.

Zawodnicy z białej i czerwonej strefy będą startowali w dwóch liniach, równolegle do siebie. Zawodnicy ze strefy mieszanej wystartują na końcu. By wystartować w danej strefie, trzeba być ubranym pod kolor danej strefy.

Strona Biegu Niepodleglej

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...