Przegląd Teatralny „MASSKA 2018”

Aktor z rekwizytami na scenie podczas przedstawienia teatralnego
Teatr Adama Walnego. Fot. materiały prasowe

Trzydniowe święto artystów niepełnosprawnych i sprawnych rusza 19 listopada w sopockim Teatrze na Plaży. Będą spektakle i warsztaty i spotkania z aktorami.

„MASSKA” to otwarty projekt kulturalny, w którym udział wezmą artyści z niepełnosprawnościami, teatry młodzieżowe i niezależne, co nadaje wydarzeniu charakter integracyjny. Przegląd to również konfrontacja naszych wyobrażeń o osobach z niepełnosprawnościami – artystach, którzy często funkcjonują poza głównym nurtem życia społecznego. „MASSKA” to zaproszenie do wymiany myśli, doświadczeń, rozmów, wspólnego świętowania obecności w świecie teatru, a przede wszystkim celebracji życia, tego, które niosą spektakle oraz tego tu i teraz. Podczas 3 dni wystąpi 17 teatrów, odbędą się warsztaty teatralne, muzyczne, a także spotkania z aktorami. W ramach cyklu wieczory z gwiazdami zapraszamy na 5 wyjątkowych spektakli.

 

Przegląd Teatralny „MASSKA 2018”
19-21 listopada 2018 r.
Teatr na Plaży (Klub Atelier), al. Mamuszki 2, Sopot

 

poniedziałek, 19 listopada, godz. 17.00
Wieczór z Gwiazdami 

  • Teatr Razem i Remont Pomp Gdańsk „ONI” 
  • Teatr Przebudzeni „Istny Cyrk”

wtorek, 20 listopada, godz. 18.00
Wieczór z Gwiazdami

  • Teatr Adama Walnego „Don Kichot” + spotkanie z artystą.

środa, 21 listopada, godz. 17.00
Wieczór z Gwiazdami

  • Klub Inicjatyw Twórczych – „Okno”
  • Teatr Playback „Śladami Dzieci”

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...