Bonda, Bader i czyste powietrze w Sopotece

wnętrze Sopoteki
Fot. materiały prasowe

Na grudniowe spotkania zaprasza Sopoteka (Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14, poziom +2).

  • 10 grudnia, godz. 16.00

„Czyste powietrze – zmień ogrzewanie na przyjazne środowisku” – spotkanie informacyjne dla mieszkańców z udziałem przedstawicieli Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska i Straży Miejskiej

  • 13 grudnia, godz. 18.00

Spotkanie autorskie – Kazimierz Mazurkiewicz, autor książki  „Ekspert ONZ wśród szamanów Afryki”. Książka jest zbiorem wspomnień z Gwinei, gdzie autor, z zawodu hydrotechnik, mieszkał i pracował nad zapewnieniem rdzennym mieszkańcom dostępu do wody.

  • 19 grudnia, godz. 17.00

Spotkanie autorskie  – Katarzyna Bonda, „królowa polskiego kryminału”, jak powiedział o niej Zygmunt Miłoszewski. Autorka wielu książek, w tym oczywiście tetralogii kryminalnej, której bohaterką jest profilerka Sasza Załuska.

  • 21 grudnia, godz. 18.00

Spotkanie autorskie – Jacek Hugo Bader, dziennikarz i reportażysta związany z „Gazetą Wyborczą”. Autor filmów dokumentalnych i reportaży, piszący m.in. o krajach byłego ZSRR. Po podróży autostopem z Magadanu do Jakucka napisał słynne „Dzienniki Kołymskie”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...