Ho, ho, ho! Sopockie Mikołajki po raz drugi

Święty Mikołaj
Fot. Pixabay

Kolejna edycja Sopockich Mikołajków zbliża się wielkimi krokami. Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych i Fundacja Sport na Zdrowie zapraszają na najprawdopodobniej najbardziej rodzinne ho, ho, ho w mieście. Wspólnie zacznijmy święta już w niedzielę 9 grudnia, w Hali 100-lecia przy ul. Goyki 7 w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Spotkanie ulubionego Gościa z Laponii z workiem pełnym prezentów i słodyczy gwarantowane. O aktywną i kreatywną odsłonę wydarzenia zadbają sopockie organizacje pozarządowe, miejskie instytucje i firmy, zapraszając uczestników do udziału w warsztatach artystycznych, sportowych, edukacyjnych i zdrowotnych.

W II edycji Sopockich Mikołajek sporo się wydarzy. Będzie można wziąć udział w rozmaitych animacjach tworzenia ozdób świątecznych, grach i zabawach. Na nieco starszych uczestników czekać będą specjaliści, którzy udzielą porad dotyczących zdrowia. W programie również występy artystyczne i aktywności sportowe z udziałem sportowców Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego i koszykarzy Trefla Sopot. 

Każdy będzie też mógł zostać Świętym Mikołajem. Włączając się w akcję „Wkręceni w Sopot – wspólnie na rzecz marzeń podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć” będzie można przekazać datek oraz… włożyć swoją energię w „stacjonarną podróż” do… Zakopanego! Czy to możliwe? Pewnie! Przecież w święta spełniają się najskrytsze marzenia!

Sopockie Mikołajki

Przybywajcie! 9 grudnia (niedziela) w Hali 100-lecia przy ul. Goyki 7 bawimy się od 11.00 do 15.00. Wstęp jest wolny. Będzie aktywnie, wesoło i zaskakująco!

Więcej informacji: Sopockie Mikołajki na Facebooku

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...