Po Zdrowych Sobotach czas na Aktywne Niedziele

Dziewczynka na hali sportowej przygotowuje się do startu do biegu
Fot. Fotobank.PL/UMS

W ramach kampanii społecznej „Po zdrowie do ERGO ARENY” w kalendarzu hali pojawiły się Aktywne Niedziele. W ramach cyklu można skorzystać z bezpłatnych treningów sportowych, warsztatów psychologicznych i wykładów o zdrowiu. Spotkanie już w niedzielę, 16 grudnia, w godzinach 10.00-15.00. Wstęp jest wolny.

Program najbliższej Aktywnej Niedzieli jest bardzo bogaty i obejmuje spotkania z zaproszonymi prelegentami, możliwość skorzystania z porad i konsultacji fizjoterapeutów i rehabilitantów, porady dotyczące zdrowego odżywiania oraz aktywne zajęcia ruchowe.

Tematy wykładów dotyczą współczesnych problemów, takich jak depresja, uzależnienie od Internetu, relacje z drugim człowiekiem. Uczestnicy dowiedzą się jak czerpać z życia satysfakcję, jak budować relacje, a także dlaczego Boże Narodzenie jest fenomenem kulturowym, religijnym, społecznym i psychologicznym.

Wśród wykładowców są m.in. dr Konrad Bocian, psycholog społeczny, autor międzynarodowych publikacji dotyczących poznania społecznego, Hanna Wilczyńska-Toczko, psycholog, terapeutka i dziennikarka radiowa i Przemysław Staroń, psycholog i kulturoznawca, wykładowca uniwersytecki i nauczyciel w II sopockim LO.

Na sali treningowej będzie można wziąć udział w zajęciach zumby i ćwiczeniach qigong, na które składają się ćwiczenia zdrowotne opracowane w starożytnych Chinach.

Wstęp wolny, zapraszamy wejściem C1. Na wybrane zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: aktywnaniedziela@ergoarena.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...