Bursztynowa Róża dla sopockiej koordynatorki

Kobieta trzymająca różę stoi za mikrofonem.
fot. Grzegorz Mehring / Archiwum ECS

Anna Horak, koordynatorka z Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych odebrała Nagrodę Specjalną Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych „Bursztynowa Róża”. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali nagrody „Bursztynowego Mieczyka”, która odbyła się 14 grudnia br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Gala „Bursztynowego Mieczyka” to największe święto organizacji pozarządowych w województwie pomorskim. Nagrodę w 1994 roku ustanowił ówczesny wojewoda gdański Maciej Płażyński, z inicjatywy Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych. Ideą konkursu jest promocja dobrych praktyk działania organizacji pozarządowych, głównie w obszarach polityki społecznej i ochrony środowiska.

Tegoroczna gala zbiegła się z jubileuszem 25-lecia pomysłodawcy nagrody „Bursztynowego Mieczyka”, powstałego w 1993 roku Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...