Koncert pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza w Sopocie

Nuty oparte o pulpit
Fot. Pixabay

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zmienia termin i program koncertu w kościele św. Jerzego w Sopocie, który planowany był na 19 stycznia. Koncert odbędzie się 20 stycznia o godz. 15.00 w kościele św. Jerzego i dedykowany będzie pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza. Program koncertu został dostosowany do okoliczności i powagi sytuacji.

Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Maestro Wojciech Rajski. Solistką będzie Agnieszka Wolska, sopran. Gospodarzem koncertu – Sławomir Pietras.

Bilety kupione na koncert 19 stycznia zachowują ważność 20 stycznia. Widzowie, którzy będą chcieli zwrócić kupione bilety, mogą dokonać zwrotu w miejscu zakupu do 19 stycznia.

Bilety kupione w kasie BART można będzie zwrócić 17 lub 22 stycznia w godz. 10.00-16.00.

Przypominamy o konieczności posiadania paragonu fiskalnego niezbędnego przy zwrocie biletu.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...