Transmisja z pogrzebu

fot_karol_stanczak_cz-b.jpg

Wszystkich sopocian, którzy chcą symbolicznie uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych śp. Pawła Adamowicza, zapraszamy w sobotę od godziny 11.30  na Plac Przyjaciół Sopotu oraz do Ergo Areny.

Na telebimie będzie prowadzona transmisja z gdańskich uroczystości, które rozpoczną się o godzinie 12.00. Transmisję poprzedzi krótka modlitwa w intencji śp. Pawła Adamowicza (ok. 11.45). 

Będzie także możliwość zapalenia znicza na Placu, na specjalnie przygotowanym miejscu w kształcie serca.

Pożegnajmy wspólnie naszego Przyjaciela, wielkiego Gdańszczanina i Europejczyka.

W ERGO ARENIE również transmisja z pogrzebu

Do organizatorów uroczystości pogrzebowych oraz służb odpowiedzialnych za porządek docierają zapowiedzi dotyczące licznych, zorganizowanych  grup, które autokarami z całego kraju przyjadą jutro do Gdańska. Tak duże natężenie ruchu, może być niemożliwe do rozładowania w centrum Gdańska, dlatego zdecydowano o dodatkowym miejscu dla chcących uczestniczyć w ceremonii pożegnania zamordowanego prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza.

Transmisję z uroczystości pogrzebowej śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie można obejrzeć na ekranach wewnątrz ERGO ARENY. Drzwi hali otwarte zostaną w sobotę o godz. 10.00 , wejście A-1. Wjazd na parking będzie bezpłatny, zaś w hali otwarta będzie restauracja. Hala otwarta będzie do czasu zakończenia transmisji.

Jednocześnie informujemy, że Organizator uroczystości pogrzebowych jak i ERGO ARENA nie zapewniają transportu w rejon Głównego Miasta. Prosimy o korzystanie z komunikacji publicznej, która w dniu 19 stycznia 2019 r. w Gdańsku i Sopocie jest bezpłatna.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...