Bereźnicki i Podsiadło dla Sopotkowa – charytatywna aukcja w schronisku

Grafika przedstawiająca psa na tle serca
Grafika: Studio Spectro

Rysunek podarowany przez Kejstuta Bereźnickiego, płytę z dedykacją od Dawida Podsiadło czy koszulkę oraz piłkę podpisaną przez zawodników Trefla wylicytować będzie można podczas aukcji charytatywnej im. psa Bonusa, która odbędzie się 3 lutego o godz. 16.30 w klubie Atelier w Sopocie. Zebrane pieniądze trafią do schroniska dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo.

Podczas aukcji będziecie można:

  • wylicytować przedmioty podarowane przez przyjaciół i sponsorów Sopotkowa,
  • obejrzeć i wysłuchać prezentacji o psich i kocich staruszkach ze schroniska,
  • wysłuchać koncertu Kacpra Fułka.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Podczas aukcji będzie można wylicytować pejzaże pędzla Witaliusza Polaka, ceramicznego ptaszka prof. Teresy Klaman, obraz Marka Okrassy, rysunek podarowany przez Kejstuta Bereźnickiego, koszulkę oraz piłkę podpisaną przez zawodników Trefla, płytę z dedykacją od Dawida Podsiadło, bursztyn ufundowany przez sklep Kamir, litografię od Bogny Klaman-Tarnowskiej, torebkę sopockiej projektantki Alex Kaminski i wiele innych niesamowitych przedmiotów.

Zebrane fundusze pomogą zapewnić godne życie psim oraz kocim staruszkom. Dzięki nim kupione będą:

  • specjalistyczne karmy,
  • leki,
  • sprzęt do rehabilitacji.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...