Kolejny monodram powstaje w teatrze BOTO

Magdalena Bochan-Jachimek na scenie podczas spektaklu
Fot. materiały prasowe teatru BOTO

Na premierę monodramu Magdaleny Bochan-Jachimek „Złota Rybka przed 40-tką” zaprasza teatr BOTO. Aktorka jest autorką tekstu swojego najnowszego spektaklu, a także jego reżyserką. Spektakle grane będą 26 i 27 stycznia, o godz. 19.00.

Młodość marzy, dojrzałość posiada. Młodość kipi optymizmem, dojrzałość – w najlepszym wypadku – tonie w realizmie. Młodość walczy, zaś dojrzałość akceptuje. Tak jest prawie zawsze. Spektakl „Złota Rybka przed 40-tką” potwierdza, że „prawie” robi wielką różnicę. 

Magdalena Bochan-Jachimek, znana trójmiejskiej publiczności z monodramu macierzyńskiego „Mamy problem”, spektaklu „Bez przesady” oraz działalności w Gdyńskim Centrum Kultury, postanowiła wziąć na warsztat własne marzenia. 26 stycznia opowie o nich po raz pierwszy w sopockim teatrze BOTO. Obśmieje te, które udało jej się zrealizować, choć nie były tego warte i opowie o pragnieniach, które od lat zalegają w miejscu na co dzień niedostępnym dla nieznajomych. A wszystko po to, by i widzowie postawili sobie to jedno z najważniejszych życiowych pytań: „A o czym tak naprawdę marzę ja? I dlaczego tego nie realizuję?”.

Bilety w cenie 35 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy) można kupić w kasieteatru BOTO. 

Ze względu na specyfikę sceny osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na spektakl. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...