Rozśpiewane bajkowe podróże

dwoje dzieci w balonie
Fot. materiały prasowe PFK

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczny poranek z okazji rozpoczynających się ferii. W samo południe, w niedzielę 10 lutego, w Sali Koncertowej PFK Sopot odbędzie się koncert familijny pt. „Bajkowe podróże”.

W programie koncertu znane i lubiane piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya: „Na morza dnie” z „Małej Syrenki”, „Nie bój się chcieć” ze „Zwierzogrodu”, „Mam tę moc” z „Krainy lodu” czy „Pół kroku stąd” z „Vaiany”.

W rolę Arielki, Judy Hopps, Elzy i Vaiany oraz wielu innych postaci wcieli się Aurelia Luśnia, wszechstronnie wykształcona wokalistka, której głos niemal stworzony jest do interpretowania bajkowych piosenek. Artystka posiada także bogaty repertuar klasyczny, z powodzeniem wykonuje również autorską muzykę, złożoną z kompozycji własnych i  współtworzonych z gitarzystą Pawłem Stankiewiczem.

Podczas koncertu wystąpią również znakomici instrumentaliści – akordeonista Rafał Grząka, pianista Piotr Banaszek oraz Paweł Stankiewicz, gitarzysta i autor większości opracowań muzycznych. Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Ariel Ludwiczak.

Bilety w cenie 15 zł normalny i 10 zł ulgowy do kupienia na stronie PFK Sopot Interticket, a także w Informacji Turystycznej Sopot i stacjonarnych punktach interticket.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...