Bieg Inki w Sopocie – w tym roku 2019 metrów

Uczestnicy Biegu Inki biegną  w lesie
Fot. Fotobank.PL/UMS

Miłośników biegania i rekreacji na  świeżym powietrzu zapraszamy na sopocki Bieg Inki. Impreza odbędzie się 2 marca. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 i pobiegną na dystansie 2019 metrów, ze startem i metą na Łysej Górze w Sopocie.    

Każdy z uczestników biegu otrzyma numer startowy i pamiątkowy medal. Dodatkową atrakcją biegu będzie ognisko i wspólne śpiewanie pieśni żołnierskich a także kuchnia polowa serwująca bigos.

O godz. 13.00, bezpośrednio po biegu, zaplanowano przemarsz uczestników i gości, w asyście pocztów sztandarowych, pod pomnik żołnierzy AK i pomnik Danuty Siedzikówny „Inki”, gdzie złożone zostaną wieńce i kwiaty.

Partnerami biegu są PTTK oddział Sopot, Caritas Sopot i Koliba Sopot. Szczegółowe informacje, regulamin i zapisy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie i Elektroniczne zapisy

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...