Remonty i przebudowy dróg  

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 13 do 19 lutego 2019 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Kontynuowane będą prace związane z przycinką koron drzew na ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Kopernika do ul. Reja (po lewej stronie wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się).

Kontynuowana będzie przebudowa chodnika na ul. Powstańców Warszawy na odcinku od ul. Goyki do ul. Budzysza (po stronie morza). W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia jezdni oraz wprowadzenie po lewej stronie zakazu zatrzymywania się.

Kontynuowana będzie przebudowa chodnika na Al. Niepodległości (od wysokości ul. Poznańskiej w kierunku Gdyni). W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

Uzupełniane będą ubytki w nawierzchni jezdni na ul. Karlikowskiej, od ul. Okrzei w kierunku ul. Bitwy pod Płowcami. W związku z prowadzonymi pracami po stronie numerów nieparzystych został wprowadzony zakaz zatrzymywania się.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...