Remonty, przebudowy dróg oraz wiosenne przycinki

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 20 do 26 lutego planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

 

1. Kontynuowane będą przycinki koron drzew przy ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Kopernika do ul. Reja (po lewej stronie wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się).

2. Rozpoczęły się przycinki koron drzew przy ul. Bitwy pod Płowcami na odcinku od granicy z Gdańskiem do ul. Hestii. Na czas prac możliwe czasowe jednostronne zajęcia jezdni.

3. Kontynuowana będzie przebudowa chodnika przy ul. Powstańców Warszawy na odcinku od ul. Goyki do ul. Wosia Budzysza (po stronie morza). W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia jezdni oraz wprowadzenie po lewej stronie zakazu zatrzymywania się.

4. Trwają prace przy przebudowie chodnika przy Al. Niepodległości na wysokości budynków nr 817-819. W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

5. Kontynuowane będą prace przy usuwaniu ubytków w nawierzchni jezdni na ul. Karlikowskiej, od ul. Okrzei w kierunku ul. Bitwy pod Płowcami. W związku z pracami po stronie numerów nieparzystych ustawiony został znak zakazu zatrzymywania się.

6. Od 25 lutego do 2 marca planowane jest zamknięcie ul. Wosia Budzysza na odcinku od ul. Haffnera do ul. Powstańców Warszawy. Spowodowane będzie to pracami przy kanalizacji deszczowej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...