Passent i tatuaże. Sopoteka w marcu

Agata Passent
Agata Passent. Fot. materiały prasowe Sopoteki

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na dwa bardzo ciekawe spotkania. 2 marca gościem będzie Agata Passent, dziennikarka, felietonistka, pisarka.  A 8 marca spotkanie z autorką i uczestniczkami projektu „Pokaż swój znak”.

Agata Passent jest autorką książek „Miastówka”, „Pałac wiecznie żywy”, „Dziecko? O matko!", „Kto to Pani zrobił?”. Współprowadzi program poświęcony literaturze pt. „Xięgarnia” (TVN24), pisze felietony do miesięcznika „Twój Styl”. Z wykształcenia jest germanistką, ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda w Cambridge oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej. Spotkanie w Sopotece odbędzie się 2 marca, początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Ciekawe spotkanie w Sopotece również 8 marca. „Pokaż Swój Znak” to projekt sopockiej artystki Anety Bitel. Powstawał przez 12 miesięcy, podczas których każdego miesiąca jedna z kobiet prezentowała swój tatuaż podczas sesji fotograficznej oraz opowiadała o jego znaczeniu. Zwieńczeniem projektu jest 12 niepowtarzalnych fotografii, 12 wyjątkowych opowieści i 12 osobistych Znaków zapisanych na ciele. Spotkanie rozpocznie się od obejrzenia klipu przedstawiającego 12 finałowych fotografii. Spotkanie z autorką i uczestniczkami projektu „Pokaż swój znak” w piątek, 8 marca, w Sopotece. Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...