Storczyki świata na wystawie

Storczyk
Fot. Fotobank.PL/UMS

III edycja Międzynarodowej Wystawy „Świat Storczyków – The World of Orchids” odbędzie się w dniach 1-3 marca w Hali 100-lecia Sopotu. Przyjadą wystawcy i sprzedawcy m.in. z Ekwadoru, Tajwanu, Niemiec oraz oczywiście Polski.

Wystawa to niecodzienne aranżacje oraz możliwość kupienia pięknych i rzadkich gatunków storczyków. To również imponujące ekspozycje roślin owadożernych, kaktusów, oplątw (Tillandsia), skrętników, hoi oraz innych roślin egzotycznych. Przez wszystkie dni odbywać się będą warsztaty i wykłady o uprawie storczyków.

Chętni do pokazania swoich kwitnących storczyków mogą wziąć udział w Table Judging. Roślinę oceni profesjonalna komisja. Rejestracja: 2 marca do godz. 13.00, ogłoszenie wyników o godz. 17.00.

Również w sobotę, od 18.30 zapraszamy na Noc Orchidei. W tym roku propozycja skierowana jest specjalnie do pań. Będą spotkania dotyczące fryzur, makijażu, konsultacje brafitterskie czy warsztat „Pokochaj swoje ciało”.

Więcej informacji na profilu FB

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...