Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ

Nierozpoznawalna postać w kapturze siedzi przed laptopem
Fot. Pixabay

Komenda Miejska Policji w Sopocie organizuje debatę społeczną poświęconą tematyce cyberprzemocy. Spotkanie, będące jednym z cyklu debat „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, odbędzie się 28 lutego. Spotkanie jest otwarte, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Podczas czwartkowej debaty zaprezentowane zostaną zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w cyberprzemocy. Policjanci rozmawiać będą m.in. o niebezpieczeństwach oraz skutkach wynikających z niewłaściwego wykorzystania Internetu. Omówią również zagadnienia prawne i psychologiczne związane z cyberprzemocą i cyberprzestępczością. W trakcie debaty funkcjonariusze poinformują o narzędziach służących do wymiany informacji pomiędzy lokalną społecznością a Policją.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy w czwartek, 28 lutego, o godz. 9.00 do Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej przy Al. Niepodległości 739 A w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...