Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 27 lutego do 5 marca planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Kontynuowana będzie przebudowa chodnika przy ul. Powstańców Warszawy na odcinku od ul. Goyki do ul. Wosia Budzysza (po stronie morza). W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia jezdni oraz wprowadzenie po lewej stronie zakazu zatrzymywania się.

2. Trwają prace przy przebudowie chodnika przy Al. Niepodległości na wysokości budynków nr 821-823. W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

3. Planowane są prace przy usuwaniu ubytków w nawierzchni jezdni na:
- ul. Okrężnej na odcinku od ul. Księżycowej do ul. Słonecznej,
- ul. pieszojezdnej (łącznik ul. Kraszewskiego z ul. Malczewskiego) na odcinku od wysokości posesji nr 17 do skrzyżowania na wysokości garaży,
- ul. 3 Maja.

Prace prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

4. Od 25 lutego zamknięta jest  ul. Wosia Budzysza na odcinku od ul. Haffnera do ul. Powstańców Warszawy. Jest to spowodowane pracami przy przebudowie kanalizacji deszczowej. Przewidywany termin zakończenia prac to 2 marca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...