Trefl wraca na parkiet! Sopocianie zagrają z Miastem Szkła

Koszykarze Trefla Sopot podczas meczu
Fot. materiały prasowe Trefl Sopot

Po miesięcznej przerwie na Puchar Polski i spotkania reprezentacyjne, w sobotę 9 marca, zawodnicy sopockiego Trefla ponownie wybiegną na własny parkiet. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się o godz. 14.30. Spotkanie z Miastem Szkła Krosno będzie jednym z sześciu jakie żółto-czarni rozegrają w tym miesiącu.

To będzie jedno z najważniejszych starć sezonu. Trefl i Miasto Szkła są w podobnej sytuacji i po 19 kolejkach mają identyczny bilans. To oznacza, że pojedynek między tymi ekipami stanie się meczem nie o dwa, a o cztery punkty. Sopocianie w ostatnim wygranym spotkaniu z Hydro Truckiem Radom pokazali, że potrafią zagrać skutecznie w ataku. 9 marca Trefl będzie chciał powtórzyć ten sukces i znów zwycięsko zakończyć mecz w ERGO ARENIE. Zawodnicy liczą na duże wsparcie z trybun. Bilety na mecz z krośnianami czekają na stronie sercesopotu.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...