Czerwony kapturek walczy w konkursie

Aktorzy na scenie plenerowej na molo
Fot. materiały prasowe

„Czerwony kapturek w gotik stajlu”, spektakl uliczny prezentowany w ubiegłym roku na molo w Sopocie w ramach cyklu Mololo, został finalistą „The Best Off”, ogólnopolskiego konkursu na najlepszy spektakl teatru niezależnego. Konkursowe pokazy odbędą się w marcu, w Teatrze na Plaży, aż czterokrotnie.

Twórcy spektaklu pokonują labirynt psychologicznych zawiłości człowieka przy pomocy pozornie błahych środków, jak hip-hop, beatbox, uliczny happening połączony z koncertem i tańcem.

– Wszystko to zadziwia, gdy nagle okazuje się, że mówimy o sprawach najgłębszych: o poszukiwaniu i budowaniu siebie – mówi Magdalena Płaneta, reżyserka.

Przedstawienie będzie można zobaczyć w ramach „The Best Off” – ogólnopolskiego konkursu na najlepszy spektakl teatru niezależnego. Pokazy konkursowe odbędą się 10 marca o godz. 17.00, 16 marca o godz. 19.00, 17 marca o godz. 18.00 i 28 marca o godz. 19.00 w Teatrze na Plaży w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...