Remonty i przebudowy dróg

Znak drogowy zwężenie jezdni, znak drogowy roboty drogowe.
Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 06 do 12 marca 2019 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

 

  • Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na ul. Powstańców Warszawy - odcinku od ul. Goyki do ul. Budzysza (po stronie morza). W związku z prowadzonymi pracami możliwe będą czasowe zajęcia jezdni oraz wprowadzenie po lewej stronie znaku zakazu zatrzymywania się.
  • Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na Al. Niepodległości na wysokości budynków nr 821-823. W związku z prowadzonymi pracami możliwe będzie czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.
  • Kontynuowane będą prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni na ul. 3 Maja na odcinku od ul. Władysława IV do ul. Grunwaldzkiej. Prace prowadzone są przy jednostronnym zwężeniu jezdni.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...