Remonty i przebudowy dróg w Sopocie  

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 14 do 19 marca planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Kontynuowana będzie przebudowa chodnika na Al. Niepodległości na wysokości budynków nr 823-827. W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcie prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

2. Uzupełniane będą ubytki w nawierzchni jezdni na ul. 3 Maja na odcinku od ul. Władysława IV do ul. Grunwaldzkiej. Prace prowadzone są przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

3. W dniach 18-21 marca planowane są prace na wysokości posesji nr 25 ul. Powstańców Warszawy, polegające na budowie sieci kanalizacji deszczowej. W związku z pracami:

  • na ul. Powstańców Warszawy zostanie wygrodzona zatoka autobusowa, a miejsce wsiadania i wysiadania pasażerów będzie się znajdować przed zjazdem do siedziby NDI;
  • na wyjeździe z ul. Mokwy nastąpi prawostronne zwężenie jezdni.
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...