Sopocka Wiosna na 5

Biegacze na jezdni
Fot. Fotobank.PL/UMS

Pięć lat temu, w sopocko-gdańskiej ERGO ARENIE, rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014. „To były wyjątkowe mistrzostwa w wyjątkowym mieście” – powiedział Nick Davis, szef komunikacji IAAF, Międzynarodowej Federacji Lekkoatletyki. Z okazji piątej rocznicy tego wielkiego sportowego wydarzenia 7 kwietnia MOSiR zaprasza na „Sopocką Wiosnę na 5”, bieg uliczny na dystansie 5 km.

W ramach współzawodnictwa, oprócz biegu głównego, odbędą się również biegi malucha oraz młodzieżowe. Organizatorzy zaplanowali starty w aż 24 kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma m.in. pamiątkowy medal, a najlepsi nagrody. „Sopocka Wiosna na 5” wystartuje w niedzielę, 7 kwietnia, o godz. 12.00.

Więcej informacji i zapisy, a także regulamin i trasa biegu dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...