„Przystanek praca” poda przepis na udany event

Ludzie na festynie w parku
Fot. Fotobank.PL/UMS

Trzecie spotkanie, tym razem warsztatowe, w ramach cyklu „Przystanek praca”, będzie miało tytuł „Przepis na udany event. Jak kompleksowo zorganizować wydarzenie?”. Warsztaty z firmą Yellow Monday odbędą się 4 kwietnia, w godz. 9.00-11.30, w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie.

„Przepis na udany event. Jak kompleksowo zorganizować wydarzenie?”

Podczas warsztatów uczniowie dowiedzą się, jak krok po kroku zorganizować event lub konferencję. Będzie rozmowa o tym, od czego zacząć, jak w planie działania zawrzeć wszystkie niezbędne kroki. Po spotkaniu młodzi ludzie będą wiedzieć, jak rozpocząć pracę nad eventem, w jaki sposób dokonać wyboru miejsca oraz co jest istotne podczas organizacji każdego wydarzenia.

Dla kogo jest spotkanie?

  • dla osób, które chcą zdobyć umiejętności niezbędne do pracy na rynku eventowym;
  • dla osób zainteresowanych w przyszłości prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w obszarze organizacji wydarzeń;
  • dla wszystkich, którzy chcą działać z pasją, organizując eventy.

Prowadząca:

Agata Kruszczyńska, Yellow Monday – organizatorka eventów i CEO w firmie Yellow Monday. Doświadczenia zdobywała podczas wydarzeń takich jak: festiwal Narracje, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Gdańsk Dźwiga Muzę, Gdański Festiwal Tańca, All About Freedom Festival, Forum Młodych. Organizatorka m.in. festiwalu Progesteron Trójmiasto, konferencji Sztuka Mody, czy Free Art Faktoria Festivalu. Do niedawna specjalistka ds. komunikacji marketingowej i PR na gdańskiej ASP. Aktualnie customer happiness manager w Infoshare, gdzie dba o niezapomniane wrażenia uczestników podczas największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prywatnie wielbicielka koncertów, street artu, streetwearu i sneakersów. Entuzjastka podróży i kolekcjonerka momentów.

 

„Przystanek Praca” to cykl spotkań dla młodzieży sopockich szkół z przedstawicielami biznesu. To odpowiedź na rosnące potrzeby kształcenia młodzieży w kierunku podejmowania świadomych wyborów edukacyjno-zawodowych. Do końca roku szkolnego w planach są jeszcze cztery wydarzenia, w tym wizyty u pracodawców. 

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...