Sopockie Konsekwencje Teatralne – czas na zgłoszenia

Logo Sopockich Konsekwencji Teatralnych
Fot. materiały promocyjne BOTO

Fundacja Teatru BOTO ogłasza nabór na III Sopockie Konsekwencje Teatralne – ogólnopolski przegląd małych form scenicznych. Prezentacje zakwalifikowanych spektakli odbędą się pomiędzy wrześniem a grudniem 2019 r.

Do udziału w Konsekwencjach organizatorzy zapraszają zarówno sceny zawodowe, jak i teatry nieinstytucjonalne oraz grupy i twórców amatorskich.

Przegląd ma charakter konkursowy. Powołane przez Teatr BOTO sześcioosobowe jury wybierze trzy najlepsze przedstawienia, przyznając Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną.

Nabór trwa do 30 kwietnia 2019 r.

Zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie aplikacji. Informacje o poprzednich edycjach Przeglądu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: Teatr BOTO Sopockie Konsekwencje Teatralne

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...