Aktywna Niedziela na początek wiosny w ERGO ARENIE

Dzieci i dorośli siedzą w kółko na podłodze podczas zajęć w ERGO ARENIE
Fot. Fotobank.PL / ERGO ARENA

Wiosna to dobry czas, żeby zadbać o swoją formę fizyczną i kondycję psychiczną. Kwietniowa „Aktywna Niedziela” to sopocka inauguracja sezonu biegowego i masa atrakcji dla całych rodzin. Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszają operator ERGO ARENY oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni. Zapraszamy 7 kwietnia 2019 w godz. 10.00-16.00.

Aktywne Niedziele na stałe wpisały się już do sopockiego kalendarza. Podczas weekendowych spotkań w ERGO ARENIE nie brakuje zajęć sportowych. Tak jak w ubiegłych latach, meta Sopockiej Wiosny na 5 zlokalizowana będzie na terenie ERGO ARENY. Zajęcia z zumby dla małych i dużych prowadzi uznana trenerka Anna Cegłowska, rozciąganie podczas zajęć kalisteniki i jogi prowadzone jest zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów.

7 kwietnia zainaugurowany zostanie również nowy projekt w ramach kampanii „Po zdrowie do ERGO ARENY”. Inkubator biegania w ERGO ARENIE to otwarta grupa biegowa, której poczynania koordynować będą specjaliści z Rehasport Clinic. Zapisy na zajęcia prowadzone będą przez całą imprezę w niebieskim namiocie.

Po porady ortopedyczne i na trening funkcjonalny zapraszamy do stoiska AS-MED Solidea, a złe nawyki żywieniowe zmieniać będziemy z trójmiejskim Fit Klubem oraz załogą sklepu ZielonySpichlerz.pl. O skórę po sezonie zimowym postaramy się zadbać z kosmetologiem i diagnostą skóry Małgorzatą Krzykowską. Strefę masażu dla tych, którzy wezmą udział w naszych ćwiczeniach, poprowadzą studenci AWFiS oraz WSZ w Gdańsku.

Podczas kwietniowej Aktywnej Niedzieli nie zabraknie też warsztatów z coachami i psychologami. Swój „Dekalog Szczęścia” przedstawi nauczyciel roku z sopockiego II LO, Przemysław Staroń, a terapeutka i trenerka Bogusława Gontarz całym rodzinom podpowiadać będzie „co robić, gdy nie ma co robić”.

Zapraszamy też na trening mindfulness dedykowany tym razem rodzicom z dziećmi. O pomyślnym rodzicielstwie porozmawiamy z Bartoszem Karczem z Uniwersytetu SWPS w Sopocie. (Przyszłe) mamy zapraszamy do świata Natalii Wojdak – projekt „Dream Mama” to propozycja dla pań, które właśnie przez wzgląd na maleństwo, chcą być w pełni sił. 

W strefie zabawy, która działać będzie przez całe wydarzenie, najmłodsi będą mogli poskakać na trampolinie z JumpCity, zagrać w planszówki firmy Trefl SA i spróbować swoich sił na rolkach. Waszymi pociechami zajmą się wykwalifikowani trenerzy i opiekunowie, tak, byście spokojnie skorzystali z oferty treningowo-warsztatowej.

Więcej informacji, zapisy na stronie ERGO ARENY

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...