Free Time Festiwal, czyli jak ciekawie wypoczywać

Grafika promocyjna Free Time Festiwalu
Fot. materiały promocyjne

Hala AmberExpo w Gdańsku 6 i 7 kwietnia gościć będzie ponad 200 wystawców piątej edycji Free Time Festiwalu. Głównym założeniem wydarzenia jest zainspirowanie odwiedzających do poszukiwania różnych możliwości spędzania wolnego czasu. Na festiwalu nie zabraknie oczywiście oferty z kurortu – w tym roku na sopockim stoisku promujemy żeglarstwo. Wstęp jest wolny.

Żeglarstwo to wspaniały sport i świetny sposób spędzania wolnego czasu. W Sopocie można spróbować przygody na wodzie, korzystając z bogatej infrastruktury i oferty sopockich klubów żeglarskich.

Już w ten weekend trzy kluby: UKS Navigo, ORKASurf – Ośrodek Sopot34 oraz Akademia Żeglarstwa Prestige zapraszają do odwiedzenia stoiska i zapoznania się z ich ofertą.

W ramach atrakcji przygotowano naukę wykonywania pięciu podstawowych węzłów żeglarskich, pod kierunkiem eksperta, naukę pływania „na sucho” dzięki trenażerom SUP i windsurfingowym, koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami, rebusy i opowieści żeglarskie dla dzieci. Z bliska obejrzeć będzie można łódkę Optimist.

Świetna zabawa oraz zdobycie przydatnych żeglarskich umiejętności gwarantowane!

Piąta edycja, pięć razy więcej atrakcji

Free Time Festiwal to realizowany w nowoczesnej, dynamicznej formule projekt, który co roku odwiedza 20 000 gości. To bank pełen pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Każdy, kto nie lubi się nudzić, kto aktywnie i twórczo spędza czas lub poszukuje nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, znajdzie tu coś dla siebie. Żeby ułatwić poszukiwania, ekspozycja została podzielona na strefy.

Więcej informacji o Festiwalu

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...