Sopocka Droga Krzyżowa

Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej
Fot. materiały prasowe Caritas

Przy blasku pochodni, w piątkowy wieczór 12 kwietnia, o godz. 19.00 przy krzyżu na sopockim Hipodromie rozpocznie się przejmująca inscenizacja. Przygotowywane przez sopocką młodzież z placówki Caritas przedstawienie pokazuje ostatnie chwile życia i męki Pana Jezusa. Wstęp jest wolny.

Po raz drugi na przestrzeni 20 lat Młodzieżowa Placówka Wychowawcza przygotowuje w porozumieniem ze wszystkimi sopockimi parafiami „Sopocką Drogę Krzyżową”.

Przy wsparciu Urzędu Miasta Sopotu oraz Caritas Gdańskiej młodzi ludzie przygotowali przedstawienie, pokazujące ostatnie chwile z życia Pana Jezusa, samotność, pojmanie, osądzenie, biczowanie i ukrzyżowanie. Efekty użyte w przedstawieniu, takie jak żywy ogień czy refleksyjna muzyka, pozwolą przeżyć i zrozumieć to, co wydarzyło się w tamtych czasach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...