Zamiana dech, czyli Zakopane i Sopot otwierają sezon letni  

Deska windsurfingowa i deska snowboardowa skrzyżowane leżą razem na molo
Fot. Fotobank.PL/UMS

Jak co roku letni sezon turystyczny w Sopocie rozpocznie się symboliczną wymianą dech z Zakopanym, które jest miastem partnerskim kurortu. W sobotę, 11 maja, o godz. 11.30 w muszli koncertowej na molo przedstawiciele miast wymienią deskę snowboardową na kitesurfingową. Będzie to również symboliczne rozpoczęcie sezonu żeglarskiego.

Oczywiście otwarcie sezonu uatrakcyjni program artystyczny w wykonaniu dzieci z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis oraz Wojciecha Staroniewicza z zespołem. Na wszystkich gości będą czekały zakopiańskie oscypki i sopockie ogórki kiszone w solance.

Miasta partnerskie – Sopot i Zakopane – wspólnie symbolicznie inaugurują sezony. Letni rozpoczyna się w Sopocie, a zimowy w Zakopanem. 

Tego samego dnia, również w muszli na molo, o godz. 12.00 rozpocznie się losowanie nagród za rozliczenie PIT w Sopocie. Okaże się wtedy, do kogo trafią:

  • skuter elektryczny trójkołowy,
  • dwa skutery elektryczne,
  • trzy rowery elektryczne,
  • pięć laptopów.

Do loterii promocyjnej „Nagrody za PIT w Sopocie” napłynęło ponad 1000 zgłoszeń.

Ostateczna lista laureatów i laureatów rezerwowych zostanie opublikowana do 27 maja 2019 r. na stronie internetowej PIT w Sopocie. Wręczenie nagród odbędzie się 15 czerwca 2019 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...