Wielkanocne śniadanie dla potrzebujących

Stół z potrawami i ozdobami podczas śniadania wielkanocnego dla potrzebujących
Fot. Fotobank.PL/UMS

Nawet 300 miejsc znajdzie się przy wspólnym stole z tradycyjnymi wielkanocnymi potrawami, który stanie w Zespole Szkół Handlowych w Sopocie, przy ul. Tadeusza Kościuszki 18/20. W tym roku świąteczne śniadanie dla potrzebujących odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 9.00.

Po raz kolejny  Caritas Archidiecezji Gdańskiej organizuje śniadanie wielkanocne dla osób samotnych i potrzebujących. Wszyscy, którzy choć przez chwilę nie chcą być sami, przy tradycyjnym i wspólnym stole świętować będą ten najważniejszy czas.

Każdy uczestnik śniadania otrzyma paczkę świąteczną. Tak jak w latach ubiegłych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie wspiera finansowo przygotowanie paczek świątecznych oraz zakup produktów do przygotowania śniadania wielkanocnego dla osób potrzebujących.

W ten wyjątkowy poranek zapraszamy również mieszkańców Sopotu, którzy zapragną razem świętować.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...